Referencie

Jedenásteho júna sme hostili stretnutie Klubu zberateľov pivných kuriozít. Ďakujeme im za milé slová a tešíme sa na ďalšiu návštevu!

Prajem pekný deň.

Chcel by som sa touto cestou poďakovať v mene Klubu zberateľov pivných kuriozít Trenčín, za ochotu a ústretovosť, ktorú ste nám počas nášho zájazdu po mini pivovaroch poskytli. Poďakovanie patrí vám, ale aj  všetkým, ktorí sa nám v danú sobotu venovali. Boli sme spokojní s prehliadkou a samozrejme i ochutnávkou piva. Doplnili sme si zberateľský materiál, čo je pre nás prínosom.
 
Ešte raz vrela vďaka. 
 
S pozdravom  OtoLabuda

---------------------------------------------------------------------------

Šiesteho mája sa u nás stretli zastupiteľstvá samosprávy mesta Leopoldov a Fertoszentmiklos, aby prediskutovali vzájomnú spoluprácu. Ďakujeme za návśtevu!

Dobrý deň pán Rusnák,
 
v mene samosprávy mesta Leopoldov ako i samosprávy mesta Fertoszentmiklos Vám ďakujem za krásne chvíle strávené v Piešťanskom pivovare dňa 06. 05. 2016. Jedlo aj pivko boli úžasné, prehliadka pútavá, práca čašníkov výborne zorganizované pani Geierovou. Nemalou mierou ste prispeli k dobrým vzťahom našich samospráv :)
 
S pozdravom a prianím pracovných úspechov pri rozširovaní pivovaru
 
Ing. Adriana Urbanová, prednostka
Mestský úrad Leopoldov---------------------------------------------------------------------------

8. Kaktusárksy ples sa u nas konal 30.1.2016. Viac info o akcii tak isto ako foto z nej nájdete tu. Tešíme sa na kaktusárov aj o rok a ďakujeme za milé slová! :)

Vážený Piešťanský pivovar,

v mene celého Klubu kaktusárov a pestovateľov sukulentov v Piešťanoch si Vám touto cestou dovolím vysloviť poďakovanie za zabezpečenie nášho 8.Kaktusárskeho plesu. Osobitne ďakujeme za propagáciu akcie v médiách a venovanie ceny do tomboly. 
Ohlasy na ples, ktoré sme si doteraz vypočuli od hostí, boli vysoko pozitívne -  páčili sa krásne priestory, oddelenie galérie na stolovanie a tanečného parketu (aj výzdoba). Všetci sa zhodli, že celé pripravené menu bolo jednoducho vynikajúce. Úspech mali aj miešané drinky - hodnotené boli o level vyššie ako po iné roky. Smelo môžem povedať, že po všetkých stránkach to bol najlepší ples v našej histórii.

Prosím tlmočte toto naše poďakovanie celému personálu pod vedením prevádzkarky Darinky Geierovej, ktorá sa nám po celý čas ( pri príprave aj samotnej akcii ) venovala ochotne a s plnou pozornosťou, všetkým čašníkom, čašníčkam, baru aj kuchyni. Všetky naše očakávania ste splnili - ďakujeme!

O spokojnosti našich priateľov a teda aj nás, svedčí aj fakt, že na piatkovej členskej schôdzi sme konštatovali, že aj ďalší ples, na budúci rok, veľmi radi usporiadame u Vás a s Vašou pomocou.

Prajeme celému Piešťanskému pivovaru veľa úspechov, vydarených akcií a zdaru pri varení piva.

So srdečným pozdravom
Jana Michálková
predseda KKaPS Piešťany

---------------------------------------------------------------------------