Pivovar

Vitajte v Piešťanskom pivovare.

Zabudni na pivo bez vône, bez farby a hlavne, bez chuti! My, tu v pivovare, sme si dali za cieľ prebudiť v tebe také zanietenie pre výborné poctivo spravené pivo, aké máme my sami. Budeme variť zaujiímavé pivá z kvalitných surovín a priblížime ti bohatý svet rôznych pivných typov. Môžeš sa tešiť nielen na kvalitné a pocitivé ležiaky, navaríme aj kopec iných špecialitiek - IPU, Weizen, Porter, Stout, Bock, Bitter, Lambic... Chute ovocné, kávové, karamelové, zadymené... Našim cieľom je, aby si si pri každej ďalšej návšteve našiel niečo zaujímavé a dozvedel sa o pive opäť viac.

Každé jedno pivo, ktoré u nás nájdeš, je ručne navarené s vášňou a zanietením. S použitím iba prírodných surovín, bez akýchkoľvek stabilizátorov, enzýmov, aróm a konzervantov, tak zúfalo bežných vo všetkých pivách z veľkých produkcií. Našou hlavnou hodnotou je nikdy neklesnúť k tomu, aby sme kvalitné suroviny nahradili lacnejšími "výdobytkami chemického výskumu". U nás si môžeš byť istí, že piješ pravé poctivé piešťanské pivo.

Fandíme všetkým malým českým a slovenským pivovarom a sme radi za každú novinku, ktorú na náš pivný trh prinesú, lebo tak posúvajú aj nás. Okrem tradičných ležiakov a našich vlastných pivných experimentov ti chceme prinášať aj netradičné pivné spojenia. V súlade s týmto všetkým budeme pravidelne prinášať špeciály z iných remeselných pivovarov z Česka, Slovenska, ale aj iných krajín. No môžeš si byť istý, že všetko, čo tu ochutnáš, bude stáť za to!
 

Nazdravie! ŽiWELL!

ŽiWell pivá pípy