XINDL X v rámci turné 2016 aj v Piešťanskom pivovare

XINDL X v rámci svojho turné 2016 odohrá svoj koncert aj v Piešťanskom pivovare!!!

Zážitok bude o to jedinečnejší, že po prvýkrát bude turné Xindl X aj s KAPELOU!!!

Okrem svojich najväčších hitov na koncerte zaznejú aj novinky z aktuálne vydávaného albumu Kvadratúra záchranného kruhu.

Xindl X je uznávaný český textár a pesničkár. Vo svojej tvorbe jedinečne kombinuje hiphopové frázovanie s popom, folkom, country a ďalšími štýlmi. Už niekoľko rokov sa radí medzi najúspešnejších českých muzikantov.

Za album Praxe relativity, z ktorého pochádzajú úspešné single Dysgrafik, Láska v housce (duet s Olgou Lounovou), Chemie a Nejlepší kuchař, získal Xindl X zlatú platňu a 3 nominácie na cenu Českej hudobnej akadémie Anděl v kategóriách pieseň roku (Láska v housce), videoklip roku (Láska v housce) a spevák roku. Pieseň Láska sa stala najhranejším hitom v českých rádiách. V tom istom roku získal Xindl X ocenenie skokan roku v ankete Český slavík.

Jeho skladby V blbým věku, Anděl, Barbína, Chemie, Láska v housce, Štědrý večer nastal a Dysgrafik, sa radia medzi najhranejšie skladby v českých rádiách a medzi najsledovanejšie české hity na YouTube.

Príďte zažiť tento jedinečný koncert na vlastnej koži.

Vstupenky je možné zakúpiť v predpredaji prostredníctvom siete Ticketportal: https://www.ticketportal.sk/performance.aspx?idp=153180 a priamo u nás v pivovare.

Cena vstupenky je 10€.