OFF the LINE at Pivovar Ziwell_slovenska krcma

Festival organizovaný pod záštitou festivalu Pohoda.
Sme presvedčení, že väčšina návštevníkov krčiem na Slovensku nie sú rasisti a nestotožňujú sa s fašistickými názormi.
Práve na ľudí z krčiem sa odvolával Robert Fico pri svojom schvaľovaní výrokov exposlanca Mazureka po jeho právoplatnom odsúdení Najvyšším súdom, keď povedal:


„AK MÁ BYŤ ROZSUDOK NAJVYŠŠIEHO SÚDU MERADLOM TOHO, ČO JE PRI VÝROKOCH NA ADRESU RÓMOV TRESTNÝM ČINOM, MÔŽU ROVNO ORGÁNY ČINNÉ V TRESTNOM KONANÍ VOJSŤ DO KTOREJKOĽVEK KRČMY NA SLOVENSKU A VŠETKÝCH HOSTÍ, VRÁTANE LEŽIACICH PSOV, POZATVÁRAŤ.“

Nesúhlasíme s delením občanov na kaviareň a krčmu. Chodíme do jedných aj do druhých a v krčmách i kaviarňach stretávame úžasných ľudí. Chceme ukázať, že Slovensko nie je rasistická krajina a preto sa spolupodieľame na podujatí „Slovenská krčma“.

7. februára v rámci festivalu zahrá kapela Off the Line špeciálny viac ako hodinový koncert v Piešťanskom pivovare ŽiWELL ako jedni z účastníkov podujatia Slovenská Krčma pod záštitou festivalu POHODA.

Tešiť sa môžte na unikátny koncert v zložení piesní od našich začiatkov až po novinky.

Tešíme sa na každého účastníka a veríme že sa spolu výborne zabavíme

vstup: FREE
hlavny event : www.facebook.com/events/503461253626799
link na stránku : www.slovenskakrcma.sk

Projekt Off the line vznikol v hlavnom meste Slovenska spojením hudobníkov s rôznymi žánrovými vplyvmi ako napríklad grunge, funky, alternatívny rock ci najmä koncom 90-tych rokov populárny
numetal. Kapela v zostave bicie, basa, dve gitary a spev prešla za roky pôsobenia miernymi zmenami a posunula sa aj žánrovo cez rytmické funky gitary až po tvrdé ťažkotonážne metalové rify. Dnes je Off the line znovu v pôvodnej zostave, s moderným nádychom v nových piesňach so slovenskými textami a žánrovo sa radi medzi post grunge/alternative.

Bandcamp: https://offtheline.bandcamp.com/releases
Bandzone: https://bandzone.cz/offtheline