Júnové Silné reči v Piešťanskom pivovare ŽiWell

Hovorí sa, že keď rozbijete zrkadlo, budete mať 7 rokov nešťastia. Komikom zo stand-up comedy Silné reči sa ho pred siedmimi podarilo opraviť a do 8mej sezóny vstupujú ešte silnejší ako kedykoľvek predtým a dokážu nám to už 22. júna v Piešťanskom pivovare ŽiWELL. 

Silné reči vystúpia v zložení:

Gabo Žifčák
Pochádza z Vysokých Tatroch, ale ako tradičný východniar žije v Bratislave. Vo voľnom čase sa venuje najmä teórii borovičky. Jeho najväčším životným cieľom bolo nájsť si frajerku, ale potom si povedal, že človek by si mal v živote dávať reálne ciele. Jeho ľudový humor zo života si určite nájde cestu aj k vám.

Tomi Hudák
Jeden z najtalentovanejších slovenských humoristov súčasnosti. Pracoval pre SME, TV Markízu a RTVS. Svoje šialenejšie ja prezentuje v stand-up comedy show.

Nasi 
Študentka z Iránu, ktorá sa rozhodla to rozbaliť na Slovensku. Vzrastom maličká, najvýchodnejšia východniarka a imigrant na plný úväzok. Najsexi chlap zo skupiny komikov s bradou, len o trochu menej strašidelnou ako tá Siova. Nasi je zabávač s nádychom exotiky, ktorej chcete tlieskať. 

Jakub Ťapák
Jakub Ťapák alias Citron, sa pol života venuje tancu v Street Dance Academy Laciho Strikea, odkiaľ sa prepracoval až k učeniu detí. Svojim pohodovým vystupovaním sa ľuďom predstavil v relácii pre mladých Park, a na pódium Silných Rečí sa prepracoval cez openmik.

Začiatok o 20:00
Lístky sú a budú dostupné výhradne v siesti Ticketportal.